نصب اپلیکیشن

برنامه من و نقاشی

یکی از راه های نشون دادن خلاقیت و استعداد در بچه ها کشیدن نقاشیه. بچه ها عاشق اینن که نقاشی و هنرشون به چشم بیاد و تشویق بشن.شبکه ی هدهد با طراحی و تولید برنامه ی من و نقاشی امکان این دیده شدن رو برای بچه های با استعداد و خلاق و هنرمند فراهم کرده.

من عاشق نقاشی کشیدنم

اگه من و نقاشی ثبت نام کنم چی میشه؟

یه خبر خوب برات دارم هنرمند نقاش من! وقتی در برنامه ی من و نقاشی ثبت نام کردی و نقاشیتو برامون ارسال کردی، ما یه برنامه ی ویژه برات داریم و اونم پخش شدن نقاشیت از شبکه جهانی هدهده با خاله آزاده . یعنی همه ی دوستات و هم سن و سال هات هرجا که باشن نقاشیتو میبینن و خاله آزاده نقاشیتو به همه نشون میده، چی از این قشنگ تر!!

تیزر برنامه

من و نقاشی

چجوری نقاشیمو بفرستم؟

دوست دارم نقاشیم پخش بشه

نحوه ی ارسال نقاشی خیلی ساده س. ما برای اینکه نقاشی های شما همه یک دست و منظم به دستمون برسن، یه دفتر به اسم دفتر من و نقاشی تولید کردیم که همه ی هدهدیا بتونن اونو تهیه کنن و نقاشی بکشن و برای ما بفرستن. میتونی همین الان به سایت هدهدمارکت مراجعه کنی و هر طرح دفتری که دوست داری انتخاب کنی. بعد از تهیه ی دفتر و کشیدن نقاشیت بیا اپلیکیشن شبکه هدهد قسمت من و نقاشی ومراحل رو یکی یکی برو جلو و نقاشيتو ارسال كن.

آموزش ثبت نام

ارسال نقاشی

دفتر من و نقاشی 

اولین دفتر تعاملی و هوشمند 

دیدی بعضی وقتا دفتر نقاشی رو باز میکنی و یه صفحه سفید جلوته ولی هیچی به ذهنت نمیاد که بکشی؟ خب ما این مشکل رو برات حل کردیم.
اینجوریه که دفتر من و نقاشی در هر صفحه یه آموزش نقاشی جذاب داره که خیلی ساده با اسکن کیو ار کد بالای صفحه میتونی اونو ببینی و همون لحظه نقاشی کنی.

معرفی

دفتر من و نقاشی

سازنده : شبکه هدهد
سال تولید : 1399-1402
تهیه کننده : علی دشتی
مجری : آزاده آل ایوب

گلچین ویدیو ها

من و نقاشی

تولیدی

من و نقاشی

تولیدی

من و نقاشی

تولیدی

من و نقاشی

تولیدی

من و نقاشی

تولیدی

من و نقاشی

تولیدی

پرسش های متداول

اول باید دفتر من و نقاشی رو تهیه کنی، نقاشیت بکشی، اپلیکیشن شبکه هدهد رو نصب کنی، و در قسمت ثبت نام من و نقاشی عکس خودت و تصویر نقاشیتو ارسال کنی.

چون تعداد نقاشی های شما هدهدیای عزیز خیلی زیاده، بعد از تایید درخواستتون، تو نوبت پخش قرار میگیرین برای همین شاید کمی زمان ببره تا نقاشیتون از برنامه پخش بشه.

حتما یک روز قبل از پخش نقاشی تون داخل اپلیکیشن بهتون پیام میدیم و همچنین به شماره همراهتون پیامک ارسال میکنیم