نصب اپلیکیشن

درباره ما

درباره ما

شبکه هدهد ، شبکه اختصاصی کودک و نوجوانه که در بستر ماهواره و اینترنت فعالیت میکنه .شبکه هدهد با نظارت دقیق کارشناسان حوزه ی کودک و نوجوان به تولید برنامه های جذاب و متنوع و پخش انیمیشن های روز دنیا می پردازه و محتوای سالم و با کیفیتی رو در اختیار مخاطبانش قرار میده. شبکه هدهد به عنوان شبکه کودک و نوجوان، ماموریت مهمی داره و اون هم تامین و عرضه ی بهترین و با کیفیت ترین محتوا و محصولات فکری-فرهنگی، توانمندسازی و آگاهی بخشی کودکان و نوجوانان برای گسترش جامعه‌ی اخلاق مدار و خلاقه که این جامعه مخاطب، مهم ترین سرمایه ی ما هستن.

تاریخچه تاسیس

شبکه ی هدهد پس از راه اندازی و فعالیت موفق در بخش هدهد عربی، تصمیم به راه اندازی شبکه هدهد فارسی برای هموطنان فارسی زبان گرفت.شبکه ی هدهد فارسی با طراحی و برنامه ریزی دقیق هم زمان با عید مبعث پیامبر اکرم (ص) در تاریخ 29 خرداد 1391 راه اندازی شد.

از مهم ترین فعالیت های شبکه هدهد

برنامه سازی(تولید برنامه):

تولید برنامه های جذاب و متنوع با توجه به سلیقه و نیاز مخاطب از مهم ترین رسالت های شبکه هدهده. این شبکه با تولید برنامه های با کیفیت، برای رسیدن به هدف خودش که احترام به مخاطبان و کسب رضایت اونها هست، تلاش میکنه.

تولید و دوبله ی اختصاصی انیمیشن :

شبکه ی هدهد به عنوان شبکه ای که در زمینه ی کودک و نوجوان فعالیت میکنه با تولید انیمیشن های جذاب و دوبله های اختصاصی و با کیفیت، اوقات شیرین و خوشی رو برای شما مخاطبین عزیز فراهم کنه.

تامین انیمیشن های روز دنیا :

ما در شبکه ی هدهد در تلاشیم تا انیمیشن های روز دنیا رو با دوبله ی فارسی و بهترین کیفیت، تامین کنیم و شما جدیدترین انیمیشن ها رو در شبکه هدهد تماشا کنید.

نظارت دقیق، محتوای عمیق:

از اونجایی که مخاطبینمون مهم ترین سرمایه ی ما هستن، کارشناسان متخصص حوزه ی کودک و نوجوان نظارت دقیق بر تمام محتوای شبکه دارن تا ما بتونیم برنامه های سالم و با کیفیت در اختیارتون قرار بدیم.

اپلیکیشن شبکه هدهد:

برای راحتی دسترسی شما به برنامه های شبکه و ارتباط با ما، همچنین به جهت ارائه ی خدمات بهتر، اپلیکیشن شبکه ی هدهد طراحی و اجرا شد. این اپلیکیشن هر روز در صدد توسعه و بهتر شدنه تا شما با خیال راحت همراه شبکه ی خودتون باشید.

حضور فعال در شبکه های اجتماعی :

شبکه ی هدهد از اهمیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی غافل نبوده و در این بستر وسیع هم با حضور فعال و به روز برای مخاطب محترم خودش برنامه های متنوعی داره.

تولید محصولات فکری فرهنگی:

شبکه جهانی هدهد به جهت ارتقای سطح فکری و فرهنگی مخاطبانش اقدام به تولید اختصاصی محصولات فکری و فرهنگی کرده. یکی از این محصولات که خیلی پر طرفداره دفتر من و نقاشیه. در ضمن اینکه یه خوشحالی فروشی بزرگ هم داریم به اسم هدهدمارکت که پر از اسباب بازی و لوازم التحریرهای جذاب برای کودک و نوجوان دلبندمونه.

ارتباط صمیمی با مخاطبین جدید و قدیمی :

ارتباط گرفتن و دوستی با مخاطب همیشه برای ما هدهدی ها مهم بوده و هست. همیشه و هرجا به فکر راه ارتباطی راحت و در دسترس برای مخاطبان خودمون هستیم. شما میتونید از طریق دایرکت پیج هدهد در اینستاگرام و همچنین اپلیکیشن و شماره هایی که در سایت هست خیلی راحت با ما ارتباط برقرار کنید و دغدغه ها، انتقاد ها و پیشنهاد هاتون رو در خصوص هرچه بهتر شدن شبکه ی خودتون با ما در میون بذارید.

گستره پخش

ما را در ماھواره یاھست جست و جو کنید

HD :Yahsat 12149 V 27500

SD : Yahsat 11958 V 27500

راه های ارتباطی با ما

شماره تماس:
025-91007750
ایمیل:
info@hodhodfarsi.ir
پیامک:
30000030

راه های ارتباطی

شماره تماس:
025-91007750
ایمیل:
info@hodhodfarsi.ir
پیامک:
30000030