نصب اپلیکیشن

مسابقه تلفنی پاشو

تو روز و روزگاری که استفاده از اینترنت همه رو از هم دور کرده، گروه تولیدی شبکه هدهد یه مسابقه طراحی کرد به اسم مسابقه ی پاشو تا راه حلی باشه برای دوباره دور هم جمع شدن خانواده ها و نزدیکیشون به هم.

مسابقه پاشو چیه ؟

زمان پخش مسابقه؟

مسابقه پاشو از تابستان 1399 تا بهار 1402 از شبکه هدهد پخش شد. در طول این مدت این مسابقه به شکل های مختلف اجر شده و مجری این برنامه خانم زهره وکیلی، با انرژی بالای خودش حال و هوای شاد و سرگرم کننده برای این برنامه ایجاد می کرد. به طور کلی مسابقه پاشو یه مسابقه ی زنده ی تلفنیه که شرکت کننده ها باهم رقابت می کنن و هرکی اطلاعات عمومی و سرعت عملش بیشتر باشه برنده ی مسابقه میشه اونم با جایزه های نقدی باحال. ویژگی منحصر به فرد این مسابقه اینه که جایزه نقدی به محض برنده شدن و به صورت آنلاین برای برنده واریز میشه، حتی اگه تا مرحله اخر هم نری بازم دست خالی بیرون نمیری. این مسابقه بین کسایی که از طریق اپلیکیشن شبکه هدهد ثبت نام کردن برگزار میشه و به صورت همزمان همه کسایی که اپلیکشن هدهد رو دارن میتونن همزمان از طریق اپلیکیشن هدهد به سوالات پاسخ بدن و در یک جدول متفاوت با شرکت کننده های اصلی با هم رقابت کنن و نفر برتر جایزه میگیره.

مسابقه همزمان پاشو 

همه میتونن شرکت کنن! 

با توجه به اینکه بیش از 500هزار ثبت نام برای شرکت در مسابقه تلفنی پاشو ثبت شده و قاعدتا همه نمیتونن در مسابقه تلفنی پاشو شرکت کنن و ما هم دوست داریم همه جایزه ببرن، مسابقه ی همزمان پاشو رو طراحی کردیم تا بینندگان پاشو، همه کسانی که در زمان اجرای مسابقه اپلیکیشن هدهد رو دارن، همزمان با شرکت کنندگان مسابقه توی خونه و از طریق اپلیکیشن شبکه هدهد به سوالات پاسخ بدن و تو جدول با بقیه رقابت کنن و نفر برتر جایزه نقدی دریافت میکنه.

مسابقه همزمان

پاشو

بازی هدهدکیو 

رقابتی برای راهیابی مستقیم به مسابقه پاشو 

بازی هدهدکیو، یک اپلیکیشن بازی به شکل کوییزی هستش. کسانی که میخوان خارج از قرعه کشی مستقیم در مسابقه تلفنی پاشو شرکت کنن، تو این بازی موبایلی بازی میکنن و امتیاز جمع میکنن، نفرات برتر هر هفته در جدول امتیازات، به صورت مستقیم در مسابقه تلفنی پاشو شرکت داده میشن.

هدهدکیو

بازی موبایلی

افزایش شانس در قرعه کشی

دعوت از دوستان

برای اینکه شانستون در قرعه کشی پاشو بالاتر بره، باید عدد شانستون رو افزایش بدید. 
شانس، به معنای تعداد دفعات تکرار اسم شما در قرعه کشی هستش. 
برای بالا بردن شانس در قرعه کشی، باید کد معرفی خودتون رو برای دیگران ارسال کنید و اونا با کد معرفی شما در مسابقه پاشو ثبت نام کنن، در این صورت تعداد 3 شانس به شما و تعداد 1شانس به شخص دعوت شونده اضافه می شه. 
با تکرار دعوت ها شما میتونین شانس انتخاب در قرعه کشی و شرکت در مسابقه پاشو رو افزایش بدید.

آموزش شانس قرعه کشی

پاشو

سوال هفتگی 

یک سوال، یک میلیون تومن جایزه نقدی

هرهفته یک سوال در اپلیکیشن هدهد قرار می‌دیم و دقیقاً یک هفته برای جواب دادن بهش فرصت داری! و اما مبحث شیرین جوایز! دو جایزه یک‌میلیون‌تومانی به قید قرعه به دو نفر تعلق می‌گیره. حتما باید اپلیکیشن شبکه هدهد رو روی گوشی یا تبلت خودت نصب کنی تا بتونی به سوال هفتگی پاشو پاسخ بدی و به جایزه برسی.

نمونه سوال هفتگی

پاشو

سازنده : شبکه هدهد
سال تولید : 1399-1402
تهیه کننده : محمدرضا رستمی
مجری : زهره وکیلی

گالری تصاویر

گلچین ویدیو ها

مسابقه پاشو

تولیدی

مسابقه پاشو

تولیدی

مسابقه پاشو

تولیدی

مسابقه پاشو

تولیدی

مسابقه پاشو

تولیدی

مسابقه پاشو

تولیدی

پرسش های متداول

نه، آخرین مسابقه پاشو بهار 1402 پخش شد و اگه سری جدید مسابقه برگزار بشه از طریق شبکه هدهد و راه های ارتباطی اطلاع رسانی میکنیم.

نه، چون مسابقه پاشو تموم شده، بازی هدهدکیو هم متوقف شده، با برگزاری دوباره مسابقه پاشو، بازی هدهدکیو هم در دسترس قرار میگیره.